O mnie

Muzyka towarzyszy nam od zawsze, dla niektórych życie jest muzyką, dla innych muzyka jest życiem…


Moja historia z muzyką rozpoczyna się w latach szkolnych, kiedy to spośród wielu modnych wtedy instrumentów wybrałem do nauki właśnie akordeon. Choć po drodze zgłębiłem brzmienie innych instrumentów – to właśnie do akordeonu mam największy sentyment i trwam w tym do dziś.

Akordeony naprawiam, konserwuję, stroję, zajmuję się szeroko pojętą rymarką, a dodatkowo swoją działalność rozszerzyłem o produkcję i sprzedaż pokrowców. W swojej ofercie posiadam także części do akordeonów. Staram się ciągle pogłębiać swoją technikę i poziom usług w tematyce akordeonów czerpiąc wiedzę i doświadczenie od uznanych na świecie producentów tych instrumentów. Cieszy mnie fakt, że epoka akordeonów przeżywa swój renesans. Skłania to do jeszcze większego wkładu pracy nad popularyzacją muzyki akordeonowej i samego akordeonu.  Ciągle więc poszerzam swoje usługi także o klientów zagranicznych.


AlbanianBulgarianChinese (Traditional)CroatianCzechEnglishFrenchGermanItalianLithuanianPolishRomanianRussianSerbianSlovakSpanishUkrainian